İçeriğe geç

ŞEHİRLERARASI KURYE


Şehirler arası kurye hizmetlerimiz ile güvenli taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz şehre, istediğiniz zaman paketlerin teslimatı için iletişime geçebilirsiniz. Özellikle e-ticaret sitelerinin tercihi olan şehirler arası kurye ekiplerine kişisel paketleriniz için de başvuru yapabilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde paket ve evrak teslimatlarınız için süreci kolaylaştıran en kolay yolu tercih edebilirsiniz.

Diğer Hizmetler;

Şehirler arası kurye ile ister kişisel ister ticari ihtiyaçlarınıza uygun hizmetlerden tercihinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine aynı gün taşımacılık işlemleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Teslimatlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde rezerve edebilirsiniz. Farklı seçenekler arasından size en uygun teslimat hizmeti için 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenli taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde paketlerinize zarar gelme kaygısından bizimle kurtulabilirsiniz. Özenli paketleme işlemlerimiz sayesinde en kısa zamanda en sağlıklı taşımacılık kabiliyetimizden yararlanabilirsiniz.

Moto kurye hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçin

Şehirler Arası Özel Kurye Hizmeti

Şehirler arası kurye hizmetlerimiz yoğun şehir trafiğinden arınarak kısa sürede paketlerinizin teslimatını sağlar. Size zaman kazandırır ve paketlerinizin güvenliğini sizin kadar benimser. İhtiyacınız olduğu her an ekiplerimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyar. Hizmetlerimiz ile başlangıç noktasından varış yerine kadar paketleriniz kusursuz bir şekilde taşınır. Hangi şehirde olduğunuz fark etmeden aynı gün içerisinde paketlerinizin teslimatı için iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler arası özel kurye hizmetlerimiz ekstra önlemler alarak taşınacak ürün her ne olursa olsun aynı özeni göstermektedir. Bu sayede ürünleriniz taşınırken kayıp, çalıntı veya hasar gibi bir problemle karşılaşılması söz konusu olmayacaktır. Şehirler arası paketlerinizin taşınması için iletişime geçmeniz sonucunda ekiplerimiz taleplerinize en kısa sürede yanıt verecektir. Ekiplerimize teslim ettiğiniz paketleriniz en kısa süre içerisinde karşı tarafa teslim edilecektir.

İster ticari ister bireysel paketlerinizde güvenli taşımacılık hizmetleri için bizi her zaman tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimize dair detaylı bilgi için telefon numaralarımız üzerinden arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Motorlu Kurye

Şehirler arası motor kurye hizmetlerimiz yoğun trafiğin hâkim olduğu illerde kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir. Teslimatı gerçekleştirilen her ürün özenli ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Uzman kadromuz tecrübesi ile sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Kesintisiz hizmetlerimiz özverili bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede belirttiğiniz süre içerisinde paketlerinizin teslimatı gerçekleşecektir.

Şehirler arası motorlu kurye personellerimiz il ilçe lokasyon bilgilerine göre hizmet vermektedir. Aynı zamanda her hizmet kendine özel fiyatlandırılmıştır. En uygun fiyat garantisi sunan firmamız taleplerinize uyarak memnuniyetiniz için çalışmaktadır. Taşımacılık ve fiyat hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hem arayarak hem de WhatsApp üzerinden mesajlaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi almanız mümkündür. Hizmetlerimiz hakkında detaylara sahip olduktan sonra paketlerinizin teslimatı için gün belirlemeniz yeterlidir. Sizde şehirler arası veya şehir içi taşıma işlemlerine dair tüm hizmetler için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Şehirler Arası Kurye Fiyatları

Şehirler arası kurye

Şehirler arası kurye fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Fiyatlar mesafe ve paket büyüklüğüne göre artış veya azalış gösterebilir. Gönderinizin durumu belirlenecek en doğru fiyat bilgisi tarafınıza verilir. Bu fiyatları etkileyen diğer bir faktör ise teslimatın aciliyetine bağlıdır. Eğer ki paketinizin acil bir şekilde teslim etmesi gerekiyorsa bu durum fiyatı etkileyecektir.

Şehirlerarası kurye hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal olarak her türlü kişilere hizmet sağlar. Aynı zamanda 7 gün 24 saat paketlerinizin teslimatını gerçekleştirir. Kurye alanında çeşitli hizmetler sağlayan firmamız her taşımacılık işi için farklı gönderi seçenekleri sunmaktadır. Bunun dışında gönderilen paketin geri dönüşü olacaksa bu da fiyatı etkilemektedir.

Şehirler arası kurye fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. İster arayarak isterseniz de WhatsApp üzerinden iletişime geçerek istediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi sağlayan hizmetlerimizden yararlanarak paketlerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için sağlanan çeşitli taşımacılık hizmetleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Express Kurye (Aynı Günde Teslim)

Şehirler arası Express kurye hizmetlerimiz paketlerinizin aynı gün içerisinde teslimatını sağlamaktadır. Paket, evrak veya her ne olursa olsun taşınacak ürününüz için iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz paketinizi başlangıç noktasından alarak aynı gün içerisinde adrese teslim etmektedir. Ancak bu teslimatın bedeli klasik teslimat yöntemlerine göre daha fazladır.

Şehirler arası kurye hizmetlerimize dair bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde paketlerinizi aynı gün içerisinde varış yerine teslim edecektir. Sevkiyat mümkün olabilecek en hızlı zamanda karşı tarafa ulaşacaktır. Alanında en iyisi ve tecrübelisi olan şoförlerimiz güvenilir bir hizmet vermektedir. Bu sayede paketlerinizde herhangi bir sorun oluşması söz konusu olmamaktadır.

Express kuryeyle kıymetli eşya, dosya veya yedek parça olsa bile her türlü ürünün taşıması gerçekleştirilir. Hızlı servis imkânı sağlayan bu hizmet zamanında teslimat gayesi ile çalışmaktadır. Teslimatta sizin için önceliği bulunan ürünlerinizi bu kurye aracılığı ile en kısa sürede teslim edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye ile Kargo Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kurye ile kargo arasındaki farklar oldukça fazladır. Taşımacılık alanında bu iki hizmet sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak farklı ürünlerde farklı taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak kurye ile kargo arasındaki farklılıklar şu şekildedir:

  • Kuryeyle teslim edilecek ürün kargoya oranla daha hafiftir. Ağırlığı 0-30 kg arasında olan ürünler için kurye tercihi daha hızlı ve güvenli olacaktır. Kargo ile birçok boyutta eşya taşınabilir.
  • Kargo firmaları ürünlerinin taşınması için kamyonet, uçak, gemi ve demiryolu alternatiflerini tercih eder. Kurye ise yaya, motosiklet ya da trafik yoğunluğundan kaçınmalarına yardımcı olacak farklı alternatifler kullanmaktadır.
  • Kurye firmaları, teslim edilmesi gereken ürünlerin en kısa zamanda teslimat adresine ulaşacağını garantiler. Kargo süreci çok daha uzun sürer. Bir paketin kuryeyle teslimat süresi 24 saatten az olarak maksimum 2 gün olabilmektedir. Ancak kargo ile teslimat süresi yoğunluğa bağlı 3-4 günden 1-2 haftaya kadar sürer.
  • Motosikletli kurye kullanıldığı zaman teslimat süresi daha kısadır. Bunun için kurye ücreti kargoya göre daha pahalı olacaktır. Ürünün ağırlığına göre kargo ücreti de daha pahalı olabilir.
  • Kargo taşımacılığında ürünler toplu taşındığı için ürün ezilebilir. Kuryelerde ürünler küçük miktarlarda taşındığı için ürünün güvenliği daha rahat sağlanmaktadır.

Özel Kurye Nedir? Nasıl Özel Kurye Olunuyor?

Özel kuryeler kendilerine teslim edilen her paketi, kişiye özel olarak zamanında alıcı adresine ulaştırır. Paketin güvenli bir şekilde taşınmasını esas alır. Özel kurye olabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. Aynı zamanda A2 ehliyetine sahip olunması da önemli bir faktördür. Dağıtım yapılacak semtin bilinmesi de kuryenin hızlı teslimatı için gerekli bir unsurdur.

Kurye Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilecek mi?

Kuryelerimiz taleplerinize bağlı olarak aynı gün içerisinde teslimat hizmeti sunmaktadır. Ancak ürününüzün ne şekilde teslim edileceğini önceden belirtmeniz gerekmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz bilgi ve deneyimleri ile kusursuz bir teslimat hizmeti sağlayacaktır. Böylece taleplerinize bağlı olarak paketlerinizin aynı gün içerisinde teslimatı mümkün hale gelecektir.

× Bizimle İletişime Geçiniz