İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

İstanbul motorlu kurye ile güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir özel işlem ile artık sorunlarınızı çözüme kavuşturup güvenli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul içi paket, belge, kargo vb. Taşımacılığını işinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yardımıyla gerçekleştiriyoruz. İstanbul’daki insan nüfusunun ve trafik yoğunluğunun artması araçlarla hızlı bir şekilde ulaşımı da zorlaştırmakta. İşyerleri, ofisler ve müşteriler arasındaki dosya ve belge taşımacılığı da bu sayede arabalarla uzun sürelerde gerçekleşmekte. Acil durumlarda trafik sıkışıklığı, işlerin yoğunluğu benzer biçimde sorunlarla uğraşmadan evraklarınız verilir.

İstanbul Kurye

İstanbul Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslim edilecek olup zamandan tutum edip vaktinizi de kendinize ayırabilirsiniz. Kargo gönderme esnasında aktarma benzer biçimde işlemlerde ortaya çıkan paket kaybolması yada yoğunluktan dolayı oluşan paketlerin karışması şeklinde problemler Anadolu yakası kurye ile ortadan kalkıyor. Elinizdeki belgenin çok önemli ve sizin teslim edecek vaktinizin olmaması şeklinde durumlarda en yakınınızdaki şubeden harekete geçen ekibimiz sizden göndermek arzu ettiğiniz paketi bulunduğunuz konuma gelmiştir.

Arabalı Kurye

İşlem olarak almakta ve alıcıya alıntılama olmadan elden teslimat sağlamaktadır. Firmamız kargo sektöründe kaliteli bir geçmişe sahiptir. Üstelik her geçen gün sağlam adımlar ile tecrübe edinerek sizin için büyümeye ve gelişmeye devam eder. Bakımları aksatılmayan araçlarımız ve sizin için çalışmaya hazır disiplinli ustalaşmış ekibimiz ile geniş bir çalışma ağına sahibiz. Önemli evraklarınızı ve acil paketlerinizi artık düşünmenize gerek yok. Motor kullanmak trafik problemini ortadan kaldırırken kuryelerimiz size güven hizmeti sunmaktadır. İş evrakları, kişisel paketler fark etmeksizin çalışırız.

Aynı Gün Teslim Kurye

İstanbul’un her köşesine gidilebilecek en kısa sürede sizin için gidecek ve paketinize minimum sizin kadar özen gösterecek bir kurye firmamızda mevcut durumda. Siz ofisinizde işleriniz ile ilgilenin yahut aileniz ile zaman geçirin. Sizi en iyi şekilde temsil edecek çalışma arkadaşlarımız yaşamınızı kolaylaştırmak için burada. Çalışan tüm kuryelerimiz gerekli evraklara ve tahsile sahip olduktan sonrasında tam donanımlı bir şekilde ekibimize katılır. Sizin mağdur olmanız bizim mağdur olmamız düşüncesi ile ilerlediğimiz için her ufak ayrıntı bizim için oldukça önemlidir.

Havalimanı Kurye

Tüm çalışma dostlarımız bu durumun bilincinde olup bu prensiple hizmet verirler. Sizden alınan paket dilediğiniz adrese ulaştırılana kadar kendi paketimiz olarak benimsenir ve aynı özen ile teslim edilir. Kurye‘nin hızlı ve kaliteli hizmetini hemen hemen denemediyseniz için günün her saati bizlere telefon veya mail yöntemiyle hemen ulaşabilirsiniz. Bizler sizin için hizmet vermekteyken siz kalan zamanınızın tadını çıkarın. Sual, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile mesajşim kurabilir, destek alabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Sizin için hizmet vermekte ve sizinle birlikte gelişmekteyiz.

Özel Kurye

  • İşleri her zaman alan kişi odaklı hareket etmek
  • Kalite standartları kapsamında hizmet vermek
  • Gizliliği ve güvenliği 3 şahıslardan daima korumak
  • Müşteriyle doğru ve düzgün biçimde iletişim kurmak
  • Doğru ve makul olan bir fiyat aralığını belirlemek
  • Motosiklet bakımını tertipli, düzenli yapmış oldurmak
  • Kuryeler için kaza ve yaralanma güvenlik önlemleri almak

Şehirdışı Kurye

Moto kurye üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşımaktadır. Geçmiş yıllarda paketlerin taşınması için daha çok kargo enstrumanları tercih edilirken günümüzde motosiklet tercih edilmektedir. Kargo çalgılarının yerine motosiklet tercih edilmesinin biroldukça sebebi vardır. Kargo çalgıları farklı boyutlardadır. Araç içinde birden fazla adrese ilişik paket bulunur. Bu yüzden kargo çalgıları birden fazla adrese uğrar ve süre kaybının yaşanmasına neden olur. Motor kuryeler ise sadece tek müşteriye ilişik paketleri taşır. Başka adrese uğramayacağı için vakit kaybının yaşanmasını da önler.

Eczane Kurye

Eczane kurye firması olarak paketlerinizi vaktinde teslim almanızı sağlıyoruz. Doğru ve güvenilir hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Paket taşıma hizmeti vermektedir. Bizler şirket olarak sektörün güvenli ismiyiz. Kurye üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Acil teslim edilmesi ihtiyaç duyulan, gün içinde adrese ulaştırılması ihtiyaç duyulan paketleriniz için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motor kuryelerimiz kısa sürede teslimat sağlar. Isterseniz tam saatinde dilerseniz gün içinde paketleriniz teslim edilir.

Uçak Kargo

Paketlerinizin motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Firmamız isteğiniz üzerine adresinize kurye gönderir. Paketinizi kuryeye vererek adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde kuryeyi adrese göndererek paketi teslim almasını ve size teslim etmesini isteyebilirsiniz. Her firması güvenli paket taşıma hizmeti vermektedir. Şirketinın karşılaması ihtiyaç duyulan bazı özellikler bulunuyor. şirket eğer bu özellikleri karşılamıyorsa müşteriye itimat vermiyor. Firmanın karşılaması gereken özellikler bununla birlikte firma seçiminde müşteriye yardımcı oluyor.

Hızlı Kurye

Motor kuryeler motosiklet üzerinde paket taşıma hizmeti veriyor. Motosikletler paket taşıma için uygun tasarıma ve özelliğe sahiptir. Kuryelerimiz de motosikletle paket taşıma için gerekli koşulları karşılamaktadır. İstanbul kurye firmasının taşıması gerekenler var. Motor kuryeler senenin her mevsimi hizmet vermektedir. Kuryeler motosikletle paketleri kısa sürede adrese teslim etmesiyle bilinir. Hızlı hareket eden kuryelerin güvenliğinin sağlanması önemlidir. İyi bir firma kesinlikle kuryelerin güvenliğini sağlamalı ve korumalıdır. Bizler sektörün emin ismi olarak öncelikle kuryelerimizin güvenliğini sağlıyoruz.

Gece Kurye

Kurye güvenliğinden kesin olduğumuz sürece başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kuryelerimizin, çevredeki canlıların ve enstrumanların, paketlerin güvenliği için motosikletlerin bakımını düzenli yaptırıyoruz. Müşterilerimiz için gizlilik ve güvenlik koruması sağlıyoruz. Doğru mesajşim kurmaya özen gösteriyoruz. Doğru fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Tutarlarımız bütçe dostudur. Maddi ve manevi kayba uğramamak, doğru ve emin hizmet almak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kuryeler farklı kategorilere ilişkin paketler taşır. Taşınan paketlerin türü, paketin boyutu gereklidir.

Kiralık Kurye

Paketin ağırlığı doğrultusunda fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda paketin taşınacağı iki adres arasındaki mesafe de önemlidir. Mesafe arttıkça bu artış fiyata yansır. Motosikletle farklı birçok paket taşınmaktadır. Paket içinde para, mektup, ayakkabı, basketbol topu, meyve, sebze, yiyecek, tıbbi malzeme şeklinde çeşitli birçok ürün olabilir. Doğru fiyat aralığına paketlerinizin taşınmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. şirket olarak hepimiz her yıl doğru fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Doğru, emin, kaliteli ve uygun fiyatlı motorlu kurye hizmeti için sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Acil Kurye

Acil kurye olarak bünyemizde yer edinen hizmetimiz ile emin, hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri her ürünü, ayrı bir özen ve ayrı bir titizlikle ilçe sınırları içinde ulaştırılması ihtiyaç duyulan yerlere tam vakitında ulaştırırken hem sizi kargo teslim işlemleri ile uğraştırmazken bununla birlikte kargonuzu teslim almayı bekleyen kişilerin günlerce kargo beklemesinin önüne geçmekteyiz. Motor kuryelik; güçlü bir altyapı, donanımlı bir ekip, alanında uzman bir kadro ve satın alan odaklı bir çalışma disiplini gerektirmektedir.

Avrupa Yakası Kurye

Günümüzde piyasada etken olarak bir çok hizmeti sağlayan şirket olsa da gerek uzun senelerdir elde ettiğimiz tecrübelerimiz, gerek titiz çalışma prensiplerimiz gerekse de devamlı güçlendirdiğimiz altyapımız ile kurye hizmetini üst düzey profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde yer edinen çalışanlamış olurımızı sürekli eğitimlerden ve testlerden geçirerek her birinin alanında uzmanlaşmasına olanak sağlarken, bünyemizde bulunan enstrumanlarımızı da hem senelik aynı zamanda periyodik zamanlarda bakım onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Anadolu Yakası Kurye

Bu sayede ne enstrumanlarımız kaynaklı ne de çalışanlamış olurımızın niçin olabileceği herhangi bir probleminin açığa çıkmasının önceden önüne geçmekteyiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde Anadolu yakası kurye hizmetimiz ile ön plana çıkarken, üst düzey kalitedeki profesyonel yaklaşımımız ile her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeye de devam etmekteyiz. Kurye olarak firmamızla bildirişime geçmeniz halinde bünyemizde yer alan kurye hizmetimiz ile süreında teslim edilmesi ihtiyaç duyulan bir evrak yada kişiye ulaştırılması gereken bir çiçek şeklinde özel ve önemli kargolarınızı taşır.

Gümrük Kurye

Sizlerden teslim alarak, teslim aşamasında gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede siz değerli ziyaretçilerimizin bir şubeye gitmesine ve beklemesine gerek kalmadan işlemlerinizi kısa sürede tamamlamaktayız. Arkasından teslim almış olduğumız kargoları vakitında, büyük bir özenle ve üst düzey güvenlik önlemlerimizle kargonun ulaştırılması gereken kişilere teslim etmekteyiz. Bu sayede de kargoyu teslim alacak kişilerin günlerce kargo bekleme durumlarını ortadan kaldırırken hem siz değerli üyelerimizin bununla beraber kargoyu teslim alacak kişilerin daha ustalaşmış bir hizmetten yararlanmalarına olanak sağlamaktayız.

Diyet Yemek Kurye

Hızlı kurye olarak bünyemizde hizmeti vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışma prensibimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlik, dikkat ve özenle gerçekleştirirken her teslimat işimizi ilk günkü dikkatimiz ve titizliğimizle tamamlamaktayız. Güçlü altyapımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve profesyonel kalitedeki iş terbiyeımız ile her geçen gün kendimizi geliştirirken hizmetlerimizi daha çok kişiye ulaştırmaktayız. Lüzumlu eğitimleri almış dinamik çalışma arkadaşlarımız ve uzman kadromuz ile servis sağlanıyor.

Çiçek Kurye

Artık kargo teslimatlarında bir sorun yaşanmaması için işlemlerimizin her aşamasını kalite denetim testleri ile sürekli kontrol altında tutmaktayız. Araçlarımız, çalışma arkadaşlarımız veya hizmetlerimiz kaynaklı herhangi bir sorun yaşamamınız için üst düzey dikkatle çalışmalarımızı sürdürürken sektörümüzde kazanılmış olduğumız itimatı ve beğeniyi korumak amacıyla da kendimizi devamlı yenilemeyi ve geliştirmeyi de sürdürmekteyiz. Sizlerde kargolarınızı güvenle taşıyabilecek bir şirket arıyorsanız bizimle istediğiniz süre bildirişime geçebilirsiniz.

Hediye Kurye

Günümüzde çok sık bir şekilde kullanılır hale gelen online alışverişler neticesinde kargo hizmetlerinde büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Kişilerin ürün ve araç-gereç taşımacılığını meydana getiren kargo hizmetlerinin yanı sıra önemli evrak yada vakitında teslim edilmesi ihtiyaç duyulan belgeler içinse sıklıkla İstanbul kurye hizmetlerinden yararlanılmaya başlanmıştır. Moto kuryeler, standart kargo hizmetlerinde taşınamayan; Evrak, Belge, çiçek, kişiye direkt ulaştırılması ihtiyaç duyulan ekipman veya Kırılabilir eşya benzer biçimde malzemeleri teslim aldıktan kısa bir süre içerisinde özenli bir halde adreslerine teslim etmektedir.

× Bizimle İletişime Geçiniz